Спорт | 21 Февраля, 2023

Мудрик встановив абсолютний антирекорд АПЛ

Свежие новости: Мудрик встановив абсолютний антирекорд АПЛ

У суботу, 18 лютого, "Челсі" на домашньому стадіоні зазнав поразки від "Саутгемптона" (0:1) у матчі 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Вінгер "синіх" Михайло Мудрик не вийшов у стартовому складі команди, проте з'явився на полі на 64-й хвилині. За 40 хвилин до кінця поєдинку українець 20 разів втратив м'яч. Такий показник є антирекордом АПЛ.

Про це повідомляє Football.London з посиланням на статистичні дані SkySports:

"Статистичні дані сайту Sky Sports порадують уболівальників "Арсеналу". 22-річний футболіст 20 разів втрачав м'яч протягом 40 хвилин після того, як вийшов на заміну - це рекорд, який коли-небудь досягав гравець, який вийшов на заміну у другому таймі".

Нагадаємо, що Мудрик зіграв уже п'ять матчів за "Челсі", але результативними діями не відзначився. Раніше Михайло закрив доступ до коментарів у Instagram на тлі критики фанів лондонського клубу.