Культура | Вознесенск, 6 Февраля, 2020

Вознесенськ: Всесвітній день читання вголос в дитячий бібліотеці

Свежие новости: Вознесенськ: Всесвітній день читання вголос в дитячий бібліотеці

Вже впродовж 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос.

В цьому році цей захоплюючий день відзначається 5 лютого. Цю ініціативу підхопили також читачі дитячої бібліотеки Комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська».

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Дітям, що відвідали бібліотеку в цей день, запропонували обрати книжку, або журнал на свій смак. Цікаво, що користувачі молодшого відділу обрали книжки своїх улюблених та знайомих миколаївських письменників: Чижової Л.Я. «Скриня казок», «Зварю тобі борщику», «Веселі новини гарної дитини», Качана А.Л. «За нашим садом грає море», Кваши О.Д. «Прекрасні тварини нашої країни», Марущак В.І.«В’язочка казок». А користувачі старшого відділу із задоволенням читали про «Дивовижні пригоди в лісовій школі» Всеволода Нестайка, 90-річчя з дня народження якого нещодавно відзначалось. Також діти весело обговорювали пригоди Пеппі з відомої повісті А.Ліндгрен, та раділи з того, що доля подарувала можливість найдобрішій дівчинці з повісті Е.Портер «Полліанна» знову ходити.

Ми живемо в світі, де комп’ютерні технології стрімко розвиваються та вже досить часто планшети, комп’ютери, смартфони замінюють нам спілкування, можливість висловлювати свою думку в голос, бачити оточуюче, проявляти емоції. А свято читання спонукає молоде покоління до читання, разом з друзями, з рідними, обговорювати зміст твору та ділитися враженнями від прочитаного. Виявляється, що читання вголос – річ надзвичайно корисна, і це зовсім не страшно! Можна проявити свої таланти, розвинути увагу, та навчитися краще запам’ятовувати інформацію. І можна знайти собі нових друзів за інтересами, і дізнатися, що читаючий друг – один з найкращих!

Тож цікавого та приємного читання, Вам. у бібліотеках міста.

Джерело: voz.gov.ua

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты