Культура | Николаев, 5 Июня, 2023

У Миколаєві відбувся фестиваль настільних ігор

Свежие новости: У Миколаєві відбувся фестиваль настільних ігор

Позитивні емоції та драйв. У бібліотеці імені М. Кропивницького відбувся фестиваль настільних ігор «Миколаївська фішка». Він стартував зранку 3 червня і тривав аж до вечора.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Любителів такого виду інтелектуального спорту привітав мер Олександр Сєнкевич.

Бажаю, аби кожний з вас отримав гарні враження та знайшов нових друзів. Відвідуйте бібліотеку частіше. Сьогодні вона не просто місце, де можна почитати книжки. Сучасна бібліотека надає змогу отримати нові знання, відпочити та зарядитися позитивом, - сказав Олександр Сєнкевич.

Миколаївці мали можливість випробувати свою сили в іграх на будь-який смак: «Ерудіт», «Уно», «Еліас», «Мафія», шахи, «Джанго» тощо. А також пограти з командами поліції, ДСНС, Миколаївводоканалу, інших підприємств і організацій.

 Загалом в бібліотеці імені М.Кропивницького протягом дня  функціонувало 9 зон. З них 5 гральних з шістнадцятьма локаціями і 4 для відпочинку. Цього дня гральні майданчики також було розгорнуто на території бібліотек № 2, 5, 9, 10, 12, 14, 18 та бібліотеці для юнацтва.

В рамках фестивалю відбулось відкриття зеленої читальної зали. Там лунала жива музика у виконанні інструментального ансамблю дитячої музичної школи.

 

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты