Общество | Вознесенск, 20 Ноября, 2020

Вознесенці відзначили День гідності та свободи покладанням квітів

Свежие новости: Вознесенці відзначили День гідності та свободи покладанням квітів

Вознесенська міська об'єднана територіальна громада разом з всією Україною згадує події Революції гідності, коли щойно виборовши своє право на свободу ціною життів Героїв Небесної сотні, добровольці прямо з Майдану йшли на війну і не вагаючись віддавали свої життя заради незалежності своєї Батьківщини.

20 листопада міський голова Вознесенської громади Євгеній Величко разом з трудовим колективом Виконавчого комітету Вознесенської міської ради поклали квіти до меморіального знаку Героям небесної сотні та іменного каменю воїнам-захисникам, загиблим за цілісність незалежної України.

Міський голова закликав трудові колективи громади також відзначити подвиг Героїв небесної сотні та воїнів-добровольців покладанням квітів. Усі ми завдячуємо своєю свободою саме цим людям, які сміливо йшли під кулі заради країни та її волі.

Читайте также

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости