Политика | Николаев, 1 Августа, 2022

Від обстрілів окупантів постраждали травмпункт та будинки миколаївців

Свежие новости: Від обстрілів окупантів постраждали травмпункт та будинки миколаївців

Миколаївська ОВА повідомляє, що вночі, 1 серпня, після 01:00 Миколаїв вкотре зазнав масованих обстрілів.

«Наразі відомо про ураження приватних будинків та подвір’їв, внаслідок чого поранення отримали троє людей. Внаслідок обстрілу виникла пожежа на території медичного диспансеру. Згорів гуманітраний склад з медичними препаратами та продовольством. Без жертв. Також розбито травмпункт однієї з лікарень, пошкоджено чотири будівлі, медичний автотранспорт, вибито вікна. Попередньо без жертв. Детальна інформація уточнюється», - йде мова в повідомленні.

На фото - знищенний гуманітарний склад та пошкодженні сусідні будинки.

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич повідомив, що вночі окупанти обстріляли також травмпункт.

«Сьогодні вночі російські терористи цинічно обстріляли низку цивільних об’єктів. Серед них - наш сучасний новенький травмпункт. Будівля частково зруйнована. Від ударної хвилі та уламків вікна вилетіли і в сусідніх лікувальних відділеннях. На щастя, персонал та пацієнти не постраждали. Цей травмпункт ми відкрити наприкінці 2019 року. Його зводили з нуля. Фактично, це була перша будівля лікувального закладу, побудована за останні 20 років у Миколаєві. І це був один із найсучасніших травмпунктів України. Відбудуємо! Все відновимо! Але спочатку знищимо кожного російського терориста, який посмів прийти на нашу землю», - написав Сєнкевич.

Джерело

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости