Политика | 8 Июня, 2024

Віце-прем'єр анонсував бронювання працівників в Дії

Свежие новости: Віце-прем'єр анонсував бронювання працівників в Дії

Бронювання працівників від мобілізації буде в Дії — уряд підтримав постанову.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Михайло Федоров.

Зараз, щоб забронювати співробітника, потрібно подавати заяви в паперовому вигляді, збирати підписи та тижнями чекати на результат.

“Дія це змінить. Процес буде швидким, прозорим і без людського фактору, а результат – за годину. На першому етапі забронювати своїх співробітників онлайн зможуть критично важливі підприємства та компанії, які працюють на потреби Сил оборони", - пояснив Федоров.

Якщо бізнес чи державний орган має право на бронювання, керівник через портал Дія подасть списки працівників та засвідчить електронним підписом заяву. Далі Дія автоматично перевірить по реєстрах, чи справді людина працевлаштована офіційно, і чи є про неї дані в Оберегу.

“Якщо все ок, працівника заброньовано. Весь процес триватиме годину. Керівник отримає відповідь про бронювання працівника в кабінеті на порталі Дія, а в людини оновиться про це інформація в Резерв+. Якщо вона хоче отримати паперове підтвердження, то така можливість також буде. І обидва формати однаково чинні”, - розповів віце-прем'єр.

Якщо в бронюванні відмовили, керівник також отримає відповідь у кабінеті на порталі Дія.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты