Спорт | Николаев, 1 Мая, 2023

Свежие новости: В Луцьку відбувся четвертий тур чемпіонату України 3х3 присвячений пам'яті Михайла Приступи

В Луцьку було зіграно четвертий тур чемпіонату України з баскетлолу 3х3. Луцький тур був присвячений Михайлу Приступі (Тягач). Уродженець села Сирники, Луцького району, Волинської області, воїн 503-го батальйону морської піхоти героїчно загинув у минулому році у бою за місто Ірпінь Київської області, зупиняючи колону техніки орків. Михайло – рідний брат колишньої гравчині національної збірної України Олександри Хоменчук.

В жіночій сітці змагань участь взяли три команди і переможницями турніру стали баскетболістки з колективу Франківськ.

В чоловічій сітці змагань участь взяли дев’ять команд. Переможцем турніру стала команда Boris Magic Johnson, яка виграла свою групу А, а потім у півфіналі перемогла команду Ukraine U-21 (21:15).

У фінальному матчі чемпіони турніру в Луцьку здолали команду ВНУ-КДЮСШ-СЛ з рахунком 21:16. У складі Boris Magic Johnson зіграли досвідчениі гравців 3х3 Андрій Кобець, Олександр Шашков та Владислав Лисаненко.

Усі зібрані кошти з четвертого туру Кубку України та етапів чемпіонатів України U-18 та U-23 3х3 будуть передані родині Михайла Приступи.