Политика | 22 Ноября, 2022

В ISW пояснили, що Україні дасть звільнення Кінбурнської коси

Свежие новости: В ISW пояснили, що Україні дасть звільнення Кінбурнської коси

Якщо українські війська візьмуть під контроль Кінбурнську косу у Миколаївській області, то зможуть відбивати удари з боку російських окупантів по підконтрольному Києву узбережжю Чорного моря.

У разі деокупації цієї коси наші воїни можуть активізувати військову діяльність у морі та отримати можливість переправитися на лівий берег Дніпра, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

— Кінбурнська коса знаходиться на відстані лише 4 км через протоку від Очакова і дозволяє контролювати вхід в Дніпро та Південний Буг, а також в миколаївський і херсонський міські порти, - зазначили аналітики.

У ISW додали, що супротивники використовували позиції на косі для того, щоб наносити ракетно-артилерійські удари по наших захисниках в Очакові та в інших районах уздовж підконтрольної Києву частини узбережжя Чорного моря.

Аналітики підкреслили, що Кінбурнська коса знаходиться поза зоною досяжності ворожих 152-мм артилерійських систем, які зосереджені в Херсонській області на лівому березі Дніпра.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты