Политика | 23 Мая, 2024

В Британії проведуть дострокові вибори

Свежие новости: В Британії проведуть дострокові вибори

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак 22 травня оголосив про проведення дострокових парламентських виборів 4 липня.

Сунак оголосив, що раніше в середу зустрівся з королем Британії й попросив його про розпуск парламенту – це формальна процедура, необхідна для оголошення дострокових виборів.

- Король задовольнив це прохання, - додав він, оголосивши проведення виборів до Палати громад 4 липня й підтвердивши повідомлення британських ЗМІ.

Британський прем'єр перерахував досягнення його уряду, зосередившись на покращенні економічної ситуації та заходах для обмеження нелегальної міграції. Водночас він звинуватив опозиційну Лейбористську партію та її лідера Кіра Стармера у “відсутності плану” керування Британією.

- Зараз для Британії настав момент обрати своє майбутнє. Вирішити, чи хочемо ми спиратися на досягнутий прогрес, чи ризикуємо повернутися до вихідної точки без плану і впевненості, - додав Сунак.

Як припускають ЗМІ, Консервативна партія Британії, яка перебуває при владі, хоче скористатись нинішнім позитивним становищем в економіці на виборах, побоюючись ще більшого падіння рейтингів до осені.

Джерело

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости