Происшествия | 9 Февраля, 2020

Українець на круїзному лайнері Diamond Princess заразився китайським коронавірусом

Свежие новости: Українець на круїзному лайнері Diamond Princess заразився китайським коронавірусом Українець на круїзному лайнері Diamond Princess заразився китайським коронавірусом

Міністерство охорони здоров'я, праці і добробуту Японії підтвердило шість нових випадків зараження коронавірусів серед поставлених на борту карантинного круїзного судна Diamond Princess, які заразилися - громадяни України, Філіппін і США. Про це йдеться в поширеному в неділю повідомленні відомства, інформує УНН.

За інформацією, хвороба виявлена ​​у одного громадянина України та чотирьох філіппінців. Всі вони є членами екіпажу судна. Ще один заразився - житель Гонконгу з громадянством США. Хворі були евакуйовані з судна і госпіталізовані.

На борту Diamond Princess знаходяться близько 3,7 тис. людей з понад 50 країн. Загальна кількість заражених на лайнері зараз становить 70 осіб.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Судно вийшло з Йокогами 20 січня і повернулося 3 лютого. Серед пасажирів був громадянин Китаю, у якого виявлений новий коронавірус. Він зійшов 25 січня в Гонконзі. За рішенням влади Японії круїзний лайнер кинув якір поряд з Йокогамою для проведення медичного огляду всіх, хто знаходиться на борту. На судні оголошено двотижневий карантин, який триватиме до 19 лютого.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости