Спорт | 26 Апреля, 2023

Українці вибороли 5 медалей на Кубку Європи з веслувального слалому

Свежие новости: Українці вибороли 5 медалей на Кубку Європи з веслувального слалому

П’ять медалей вибороли українські спортсмени на Відкритому Кубку Європи з веслувального слалому, що проходив минулого вікенду у словацькому місті Ліптовський Мікулаш.

Двічі зійшла на п’єдестал 29-річна Вікторія Ус з Києва. Учасниця Олімпійських ігор у Ріо-2016 і Токіо-2020 стала переможницею у байдарці та бронзовою медалісткою у каное.

Ще три медалі принесла українській збірній дисципліна «каяк-крос». Подвійний п'єдестал, зійшовши на другу і третю сходинки відповідно, видали Олександр Федоренко і Богдан Поліщук. Бронзовою призеркою серед жінок стала Анна Личко.