Политика | Вознесенск, 9 Декабря, 2025
У Вознесенську відзначили депутатів з нагоди Дня місцевого самоврядування
8 грудня, під час 86-ї чергової сесії Вознесенської міської ради, міський голова Євгеній Величко урочисто вручив грамоти депутатам міської ради.
Ці відзнаки – це визнання щоденної роботи, відповідальних рішень та готовності депутатського корпусу працювати в інтересах кожного жителя громади.
Міський голова подякував депутатам за командну роботу, принциповість та постійний пошук рішень у непростих умовах, у яких живе країна.
Він підкреслив, що саме завдяки спільним діям місцеве самоврядування залишається сильним, прозорим і дієвим.
Разом ми продовжуємо будувати громаду, де кожне рішення має значення, а співпраця стає основою розвитку.




Читайте также
Нарушений на выборах было меньше, чем в 2014 году – "Опора"
Сенкевич рассказал, какие нужны еще полномочия местному самоуправлению
Сенкевич рассказал, какие нужны еще полномочия местному самоуправлению ... Читать дальше



