Политика | Вознесенск, 9 Июля, 2019

У Вознесенську відбудеться зустріч з кандидатами в Народні депутати України по виборчому округу №131

Свежие новости: У Вознесенську відбудеться зустріч з кандидатами в Народні депутати України по виборчому округу №131

Мною, міським головою, ініційовано зустріч із кандидатами в Народні депутати України по виборчому округу №131 для створення можливостей кожному бажаючому мешканцю Територіальної громади ближче ознайомитися з кандидатами та їх передвиборчими програмами. Адже 21 липня на нас чекає непростий вибір – по нашому округу зареєстровано 16 кандидатів в Народні депутати.

Кожен кандидат отримав від міської влади персональне запрошення, адже я впевнений, що ця зустріч дуже важлива як для мешканців, так і для кандидатів. Подібний захід - це прекрасна можливість поспілкуватися зі своїми виборцями, довести своє чітке бачення розвитку нашого округу. Маю надію на щирість та відкритість кандидатів, розуміння шляхів вирішення нагальних потреб нашого округу.

Захід відбудеться 11 липня 2019 року о 17.00 в міському будинку культури. Вхід вільний.

Не будьте байдужими та приходьте на зустріч! Отримайте унікальну можливість живого спілкування з кандидатами та зробіть правильний вибір на благо розвитку нашого Вознесенська й України в цілому!

Міський голова
Віталій Луков

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты