Культура | Вознесенск, 10 Сентября, 2019

У Вознесенську відбудеться фестиваль класичної музики «Класична мелодія степу»

Свежие новости: У Вознесенську відбудеться фестиваль класичної музики «Класична мелодія степу»

20-22 вересня 2019 року в місті Вознесенську стартує четвертий сезон фестивалю класичної музики «Класична мелодія степу».

Фестиваль класичної музики – це дійство, яке не просто описати словами. Це - яскрава музика, що з перших нот занурює у прекрасний світ.

У кожного з нас є реальна можливість побачити найяскравіші моменти концерту під відкритим небом, почути шедеври світової класики і сучасні хіти талановитих виконавців Національного камерного оркестру «Київські Солісти». Це справжні майстри, слава про яких давно розійшлася по всій Європі. Талант «Київських солістів» полягає в тому, що їхній високий професіоналізм дозволяє досконало відтворювати музику різних епох – від бароко до сучасності.

Фестиваль об’єднує сузір'я Національної філармонії України, Київського національного академічного театру оперети, Національної опери України. Це лауреати та дипломати регіональних та Міжнародних конкурсів. які примножують славу української національної культури.

Фестиваль класичної музики вражатиме потужним виконавським складом, подарує незабутні враження, надасть можливість зануритися в особливу, неповторну атмосферу високого мистецтва.

Тому запрошуємо досліджувати, слухати, обирати для себе найкраще – поринути із головою у вир прекрасної музики!

Нагадаємо, ініціаторами фестивалю є наш видатний земляк Дмитро Медоліз, концертмейстер групи флейт Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, солістка оркестру Київського національного академічного театру опери – Анастасія Лук’яненко та міський голова Віталій Луков.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты