Политика | Николаев, 14 Июня, 2019

У Миколаєві партія «Національний корпус» анонсувала захід за участі поліції та рятувальників

Свежие новости: У Миколаєві партія «Національний корпус» анонсувала захід за участі поліції та рятувальників У Миколаєві партія «Національний корпус» анонсувала захід за участі поліції та рятувальників

У соціальній мережі Facebook поширюється інформація про проведення в Миколаєві фестивалю за фінансової та організаційної підтримки політичної партії «Національний корпус».  Анонсовано, що в заході також візьмуть участь представники Національної поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

12 червня на сторінці «Національні дружини Миколаїв» в Facebook з’явилась публікація про проведення в мікрорайоні Кульбакино спортивно-патріотичного фестивалю «Вітовські ігри». В анонсі сказано, що в програмі заходу передбачені постійні локації:
виставка техніки, зброї та екіпіровки від Національної поліції, Спецпідрозділу ТОР, прикордонної служби, а також показові виступи рятувальників з Державної служби України з надзвичайних ситуацій та ін. Зверху на афіші фестивалю зображений логотип партії «Національний корпус», а внизу − емблеми правоохоронних органів, ДСНС. В анонсі заходу зазначено, що він відбудеться за фінансової та організаційної підтримки партії «Національний корпус». 

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області Дмитро Баштовий через Facebook звернувся до представників «Нацкорпусу» з проханням пояснити, чому на афіші поряд із логотипом політичної партії розміщені емблеми правоохоронних органів. Йому відповіли, що дані служби матимуть свої локації на фестивалі, на яких демонструватимуть зброю.

У той же час начальник Управління превентивної діяльності ГУНП В Миколаївській області Сергій Ігнатьєв прокоментував ОПОРІ, що участь представників поліції саме у політичному заході не була узгоджена і правоохоронці погоджувались на участь у розважально-культурному заході для мешканців міста.

Прес-секретарка Державної служби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області  Іляна Пацюк повідомила спостерігачу ОПОРИ, що працівникам ДСНС запропонували долучитися до заходу, пообіцявши, що він буде проводитися виключно для дітей. «Оскільки мікрорайон Кульбакино віддалений від центра міста, там рідко проходять заходи для місцевих дітей, тому ми з задоволенням погодились взяти участь і навчити їх правилам безпеки, в тому числі протипожежної. Проте днями до нас надійшла інформація, що цей захід організовує політична партія. Якщо виявиться, що це правда, представники ДСНС не братимуть в ньому участі», − наголосила Іляна Пацюк.

«Національний корпус» заявив про спільне балотування до Верховної Ради з ВО «Свобода». Відповідно підтримка «Нацкорпусом» даного заходу може мати ознаки дочасної передвиборної агітації. Тому участь правоохоронних органів у ньому створює загрози їх політичній нейтральності», − коментує Дмитро Баштовий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області.

 

Источник: ОПОРА

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты