Политика | 18 Марта, 2020

Тест підтвердив, що в народного депутата Шахова виявлено COVID-19 – джерело

Свежие новости: Тест підтвердив, що в народного депутата Шахова виявлено COVID-19 – джерело

Тест підтвердив, що в народного депутата Сергія Шахова виявлено коронавірус.

Про це УНІАН повідомило джерело у депутатській групі “Довіра”, в яку входить Шахов. 

Співрозмовник агентства зазначив, що Шахов нещодавно повернувся з однієї з країн Європи, а минулого тижня відчув себе зле. На даний час офіційного підтвердження з боку Шахова немає. Також він не відповідає на телефонні дзвінки.

В той же час в соціальних мережах розповсюджено повідомлення від нібито представників правоохоронних органів, в якому стверджується, що тест підтвердив захворювання депутата.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Шахов мешкає в Обухівському районі Київської області і нібито відмовляється від госпіталізації. Даний допис був розміщений під вчорашнім його постом у Facebook, на що він нічого не відповів. Деякі ЗМІ повідомили, що Шахова перед цим бачили у Верховній Раді. На це прес-служба Апарату парламенту на своєму сайті розмістила наступне повідомлення:

«У відповідь на запити засобів масової інформації інформуємо, що народний депутат Сергій Шахов на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради 17 березня 2020 року був відсутній».

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости