Происшествия | 20 Марта, 2023

Терорист розповів про ганебний результат для Росії у боях за Бахмут

Свежие новости: Терорист розповів про ганебний результат для Росії у боях за Бахмут

Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін прогнозує провал російської окупаційної армії в битві за Бахмут Донецької області. Він у своєму Телеграм-каналі провів паралелі між боями за Бахмут і Сталінградською битвою.

Гіркін назвав бій за Бахмут "Сталінградською битвою навпаки". Він нагадав, що під час боїв за Сталінград радянське військове командування зуміло нав'язати німецьким військам тривалий і безперспективний бій на виснаження, а саме готувалося до наступу. Німці тоді були впевнені, що зможуть відбити атаку.

Стрєлков вважає, що тепер російські воєначальники у боях за Бахмут можуть повторити допущені Вермахтом у кінці 1942 року помилки.

"Поки я вважаю, що (за урахуванням менших масштабів, чого не можна сказати про можливі геополітичні наслідки) наше командування має намір перевершити своїх німецьких колег", — говорить він.

Нагадаємо, Сталінградська битва тривала з 17 липня 1942 року по 2 лютого 1943-го. У ній зійшлися радянські війська проти німецьких. Бій став переломним під час Другої світової, в результаті якого німецькі війська втратили стратегічну ініціативу.

false

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости