Общество | Южноукраинск, 1 Августа, 2017

Шановні мешканці малоповерхової забудови та суб’єкти господарювання міста Южноукраїнська!

Свежие новости: Шановні мешканці малоповерхової забудови та суб’єкти господарювання міста Южноукраїнська!

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до ч. 2 ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послух. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

 Згідно з п. 1 ч. 3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язується укладати договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору.

До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних та юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги. У разі відсутності у громадян договорів на вивезення відходів, відмовлення від укладення договору є порушенням вимог щодо поводження з відходами та Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська затверджених рішенням міської ради від 29.12.2011 №403.

Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу – від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн); громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.). Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території м. Южноукраїнськ і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Тому, комунальне підприємство «Служба комунального господарства» запрошує мешканців малоповерхової забудови (МПЗ), фізичних осіб-підприємців та підприємства міста, які ще не уклали договір на вивезення та захоронення твердих побутових відходів до адміністративної будівлі «Чайка», що по вул.Дружби Народів, 23, 3-й поверх, кабінет №93 для укладання договору.

Телефон для довідок та роз’яснень 5-97-15, 5-68-01 (КП СКГ),

Інспектор з благоустрою КП СКГ-  067-305-81-12

 

Источник: yu.mk.ua

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты