Политика | 2 Сентября, 2019

Сенцова нема: яких українських бранців знайшли у "Лефортово" – імена

Свежие новости: Сенцова нема: яких українських бранців знайшли у

В московському СІЗО "Лефортово", окрім 24 моряків, наразі перебувають ще 8 українських бранців. Втім, серед них немає незаконно ув’язненого режисера Олега Сенцова.

Про це повідомив український журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці у Фейсбук. Він разом із російською активісткою Вікторією Івлєвою принесли до СІЗО передачі, адресовані політв’язням. Там у них прийняли продукти для 32 бранців Кремля.

Так, окрім українських моряків, у "Лефортово" утримують:

  1. Романа Сущенка
  2. Володимира Балуха
  3. Олександра Кольченка
  4. Миколу Карпюка
  5. Станіслава Клиха
  6. Павла Гриба
  7. Артура Панова
  8. Олексія Сизоновича

Журналіст наголосив: Олега Сенцова серед в’язнів "Лефортово" нема.

- Придбали цигарки (кому треба), шоколад, горіхи. Цивільним в останній момент докупили ковбасу та сир. Ще російський пекар Дмитро приніс хліб, який зробив своїми руками. Всім дякуємо, – написав Цимбалюк.

Важливо! Вже невдовзі може відбутися обмін бранцями між Україною і Росією. Український адвокат кількох громадян Росії Валентин Рибін стверджує, що обмін відбудеться вже 3 вересня. Проте офіційно досі невідомо, коли саме відбудеться обмін.
За попередньою інформацією, 28 українців, які мають повернутися додому, – це полонені моряки, Олег Сенцов, Павло Гриб, Микола Карпюк і Володимир Балух.

Джерело: 24tv.ua

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости