Политика | 28 Апреля, 2023
Путін видав указ про депортацію українців, що не прийняли громадянство Росії, з окупованих РФ територій
Президент РФ Володимир Путін підписав указ, який дозволяє депортувати з окупованих українських територій місцевих жителів, які не прийняли громадянство Росії.
Документ опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ.
Згідно з указом, громадяни України, які проживають на територіях, про анексію яких офіційно оголосила Росія, повинні або стати громадянами Росії, або офіційно відмовитися це робити. Ті, хто обере другий варіант, з 1 липня 2024 року вважатимуться іноземцями.
Депортації також можуть зазнати жителі зайнятих Росією регіонів, якщо вони «створюють загрозу національній безпеці, виступають за насильницьку зміну основ конституційного ладу, фінансують терористичну та екстремістську діяльність або беруть участь у несанкціонованих акціях».
Читайте также
Ще двоє миколаївських морпіхів повернулися з ворожого полону
У Корабельному районі Миколаєва відкрили ще дві точки роздачі очищеної води
Президент подписал указ, согласно которому претендующие на украинское гражданство должны будут сдавать экзамен
Президент подписал указ, согласно которому претендующие на украинское гражданство должны будут сдава ... Читать дальше



