Криминал | Вознесенск, 25 Ноября, 2021

Працівники підтвердили, що пиляли дерева за наказом обласного депутата Юрія Єлінєвського. Головний бухгалтер зазначила, що це чистка

Свежие новости: Працівники підтвердили, що пиляли дерева за наказом обласного депутата Юрія Єлінєвського. Головний бухгалтер зазначила, що це чистка

Як ми раніше повідомляли, 22 листопада група мисливців на Вознесенщині викрила незаконну вирубку посадок у великих розмірах. Лісорубами виявилися працівники ДП “Зорі над Бугом” на землях якого і знаходяться ці лісо посадки.

На запитання Олександра Баланюка чоловіки повідомили, що діють за наказом директора, якого звати Юрій Єлінєвський.  На відео зафіксовано факт спилу живих дерев цілими ділянками.

Згодом на місце події приїхали директор ДП  (відповідно до державного реєстру) Віталій Єліневський разом з головним бухгалтером Валентиною Бугайовою. Жінка повідомила, що це чистка дерев.

Директор підприємства Сергій Коцюба, повноваження якого тимчасово призупинені, також повідомив, що володіє інформацією про те, що Юрій Єліневський запевняв працівників, що останній домовився з лісником про вирубку дерев. Сергій повідомив:

“Вчора, я знаходився в м. Миколаєві по виробничим питанням.

Але десь об 11:30 год, мені зателефонував майстер лісу, на ім’я Віталій, він відповідальний з Лісгоспу по території Яструбинівської сільради. Так от, він запитав, чи знаю я, що працівники підприємства здійснюють випил дерев породи дуб в лісосмугах, які є у постійному користуванні ДП. Я пояснив, що таких розпоряджень та дозволів не надавав, оскільки мені відомо, що зі слів заступника директора ДП Вознесенський лісгосп у нашого підприємства немає виготовленої «лісовпорядної документації», а також не замовлялися «лісові квитки». Саме наявність цих документів дають підстави для законної вирубки дерев. Тому  на якій підставі працівники підприємства це вчиняють  мені не відомо.  

Я додав також, що на початку минулого тижня, як мені повідомляли робітники,  до них на об’єкти виробництва (тракторна бригада, ферма, зерноток) приїздив особисто Єлінєвський Ю.Ю. і говорив, що він домовився з Лісгоспом про дозвіл на заготівлю дров. Я припускаю, що саме це слугувало підставою для працівників робити вирубку. А зважаючи на те, що зараз в реєстрі юридичних осіб в.о. директора значиться Єлінєвський В.Ю., тому і техніка підприємства могла бути залучена до таких робіт напевно що з його дозволу.

Лісник, вислухавши мої пояснення, сказав, що Єлінєвський Ю.Ю. не має повноважень давати будь-які розпорядження щодо вирубки деревини”.

Источник

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты