Политика | Южноукраинск, 16 Июля, 2026
Південноукраїнська громада долучилася до Загальних зборів Асамблеї громад із захисту цивільних
Південноукраїнська громада долучилася до Загальних зборів Асамблеї громад із захисту цивільних
29 липня 2026 року представники Південноукраїнської міської територіальної громади в онлайн-форматі взяли участь у Загальних зборах Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асамблея громад із захисту цивільних».
Асоціація, створена за ініціативи міжнародної неурядової організації «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту (Center for Civilians in Conflict - CIVIC)», об’єднує територіальні громади з метою розвитку міжмуніципального співробітництва, обміну досвідом та посилення їхньої спроможності у сфері цивільного захисту.
Під час засідання учасники обговорили діяльність Асамблеї у першому півріччі 2026 року, питання формування Ради партнерів та напрями подальшої співпраці між CIVIC та Асоціацією, а також пропозиції до Плану роботи на друге півріччя 2026 року.
Участь Південноукраїнської міської територіальної громади в роботі Асамблеї сприяє зміцненню партнерства між громадами, обміну практичним досвідом та впровадженню ефективних рішень у сфері цивільного захисту.




