Политика | 24 Декабря, 2022
Після прильотів росіяни пішли з двох селищ поблизу Маріуполя, — Андрющенко
Колони російської техніки вранці у суботу, 24 грудня, залишили селища Урзуф та Бабах-Тарама поблизу Маріуполя.
Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
- Читайте більше на Telegram-каналі. Приєднатися до нього можна ТУТ
— Після вчорашнього прильоту зранку колони окупантів залишили селища Урзуф та Бабах-Тарама. Частково вирушили в бік Маріуполя, частково відтягнулись подалі від лінії потенційного ураження в район с. Юр’ївка, – написав він.
За його словами, близько 11:00 24 грудня в Урзуфі знову пролунали вибухи.
Читайте также
В ОГА представили нового руководителя «Николаевского облавтодора» - им оказался экс-директор киевского автовокзала
Голова Березанської РДА звітуватиме про діяльність райдержадміністрації
Голова Березанської РДА звітуватиме про діяльність райдержадміністрації ... Читать дальше



