Общество | Николаев, 21 Июня, 2019

Олександр Сєнкевич вручив видатному спортсмену, дворазовому чемпіону XV Паралімпійських ігор ордер на квартиру

Свежие новости: Олександр Сєнкевич вручив видатному спортсмену, дворазовому чемпіону XV Паралімпійських ігор ордер на квартиру

У п’ятницю, 21 червня, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вручив ордер на квартиру дворазовому чемпіону XV Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, легкоатлету та майстру спорту міжнародного класу Ігорю Цвєтову.

Міський голова відзначив, що в 2019 році завдяки співпраці депутатського корпусу та виконавчих органів міської ради вдалося забезпечити житлом двох миколаївських паралімпійців – Ігоря Цвєтова та Максима Ярового.

- Скликав на вівторок, 25 червня, позачергову сесію. В урочистій обстановці від міської ради вручимо ордер на квартиру Максиму Яровому. На жаль, Ігор Цвєтов не зможе бути присутнім на цій сесії, бо  найближчим часом вирушає на виїзні змагання з метою підготовки до чемпіонату світу (м. Дубай). Тому запросив нашого переможця сьогодні до мерії та особисто вручив ордер. Ігор – майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро. Уявіть, тоді наш чемпіон встановив світовий та паралімпійський рекорди! – сказав Олександр Сєнкевич.

Миколаївський спортсмен подякував міському голові та депутатському корпусу міської ради.

-  Дякую всім, хто взяв участь у вирішенні мого «квартирного» питання. Я й надалі відстоюватиму честь нашого міста та країни!

У вівторок ордер на довгоочікуване житло отримає Максим Яровий. Мер Миколаєва відзначив, що таку мотивацію та натхнення для миколаївських спортменів місто може створювати завдяки платникам податків.

Нагадаємо, Ігор Цвєтов у 2016 році на XV Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро у скарбницю збірної України додав дві золоті нагороди (біг на 100м та 200м), встановив світовий та параолімпійський рекорди, був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Дворазовий чемпіон світу (2017 рік, Великобританія) та дворазовий чемпіон Європи (2018 рік, Німеччина)

 

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости