Политика | Николаев, 12 Сентября, 2022

Окупанти витратили багатомільйонні ракети на знищення елеватора у Миколаївській області (відео)

Свежие новости: Окупанти витратили багатомільйонні ракети на знищення елеватора у Миколаївській області (відео)

На Миколаївщині ворог бив ракетами по тиловому містечку. Дивом обійшлося без постраждалих, втім, знищено тонни зерна, йдеться у  ТСН .

Обідньої пори неділі до Вознесенка прилетіли ракети. Усі попадання – до місцевого сховища, моменти попадання фіксували місцеві жителі.

Рятувальники гасили спалах на майже трьох сотнях метрів площі.

На елеватор прилітає вже вдруге, попередній приліт був теж у неділю та посеред білого дня.

«Зерно та голуби. Жодних, під час війни, тут не розміщувалася жодна військова частина, навіть тимчасово ніхто не перебував із військових. Але ми маємо те, що є. Прильоти тут. Навколо житлових будинків. У нас тут із 4 вересня було 120 пошкоджених споруд, після вчорашнього прильоту ще 86», — розповідає мер міста.

Ці ракети було пущено з літаків – 3 ракети по 6 мільйонів гривень. Керівник елеватора каже, що зерна тут було на меншу суму, ніж вартість ракет.

Тетяна Анатоліївна показує її будинок, він найближчий до елеватора, тепер повністю розбитий, вилетіли вікна, пробило дах. У дворі зібрали величезні шматки металу і залишила собі, на згадку про російських окупантів.

 

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты