Политика | 22 Октября, 2019

Офіс Президента вимагає, щоб нардепи від "Слуги народу" пройшли поліграф

Свежие новости: Офіс Президента вимагає, щоб нардепи від

Офіс Президента наполягає на тому, щоб народні депутати від фракції "Слуга народу", які входять до складу фінансового комітету Верховної Ради, пройшли детектор брехні. Про це повідомив народний депутат України від "Слуги народу", заступник голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Дубінський на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

"Спілкувався з керівництвом партії СН і з'ясував, що Офіс Президента дійсно наполягає на тому, щоб всі депутати партії в фінансовому комітеті Ради пройшли детектор брехні", - написав Дубінський.

З його слів, причина цього - у зверненні до Офісу Президента декількох депутатів, "яким не сподобалося голосування членів комітету, де було прийнято рішення про знищення монополії на оціночну діяльність т.зв. майданчиків Яценка + демонополізації ринку держзакупівель через систему Prozorro, а також зниження цін на участь у торгах + забезпечення прозорої роботи СЕТАМ/АРМА".

"При чому, саме в частині системи Prozorro, яку деякі депутати СН вважають недоторканною. І готові заради цього звинуватити колег в отриманні хабарів за голосування", - зазначив нардеп.

При цьому, колишній віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко у Facebook заявив, що ОП висунув підозру 11 нардепам зі "Слуги народу".

"Офіс Президента висунув підозру 11 народним депутатам України від партії "Слуга народу"! ️Іх звинувачують в отриманні 30 000 доларів (кожному) за голосування проти одного антикорупційного законопроекту на засіданні Комітету Верховної Ради. Офіс вимагає від депутатів-слуг пройти детектор брехні (поліграф)... Депутати від СН пропонують пройти детектор керівництву Офісу Президента!"- написав Розенко.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости