Общество | Вознесенск, 14 Июля, 2017

Облаштування зупинки та контроль вантажівок - першочергові задачі у Вознесенську

Свежие новости: Облаштування зупинки та контроль вантажівок - першочергові задачі у Вознесенську

Представники Вознесенського міськвиконкому провели нараду із співробітниками поліції, представниками районного автодору та громадськості, під час якої правоохоронці звернули увагу на важливість приведення у належний стан зупинки громадського транспорту по вул. Київській, яка співпадає з автодорогою Р-06 «Ульянівка - Миколаїв».

Адже зупинковий майданчик розташований безпосередньо на проїзній частині у аварійно-небезпечній ділянці автодороги. Тож, зупинка автобусу для посадки або висадки пасажирів створює незручності та небезпеку для інших учасників руху. Співробітники поліції підтримали громадськість у питанні щодо необхідності облаштування спеціальної заїзної «кишені» для громадського транспорту.

Також обговорювалась необхідність встановлення відповідних дорожніх знаків та робота працівників поліції з водіями великовантажних транспортних засобів під час підвищення денної температури повітря до +28°С для збереження автодоріг м. Вознесенська та Вознесенського району.

Рішенням міськвиконкому було визначено головні задачі та план заходів для найскорішого виконання обговорених питань.

 

Управління превентивної діяльності

ГУНП в Миколаївській області

 

 

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты