Политика | Южноукраинск, 11 Марта, 2020

Обіцяне чекають багато людей

Свежие новости: Обіцяне чекають багато людей

Міст через річку П. Буг, дещо з історії. Його обіцяв побудувати попередній нардеп О. Лівік. Наразі це питання вивчає нинішній депутат ВРУ А. Черноморов.

В 2004 році, відразу після завершення основних робіт по музею озброєнь на березі П. Бугу відбулись консультації з генералом Кузьмуком О.І., на той час консультантом Президента України з питань озброєнь, який суттєво допоміг в побудові вказаного музею і нам було обіцяно допомогти понтонами для початку спорудження мостового переходу на правий берег річки Південний Буг.

Попереднє розглядався мостовий маршрут через острови, що суттєво спрощувало вказане будівництво, дивимось схему-пояснення. Згадаймо острів Хортиця і наші острови часів Козацької доби і побачимо, що з розумом, то і наші острови можуть бути історичним місцем для відвідувань багатьма людьми. 

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

В 2004-у був шанс отримати підтримку Києва, але відбулись відомі події і будівництво мосту було відсунуте на роки. А міст безумовно потрібен. У 2016 році місто та Богданівці разом вели перемовини з потенційним інвестором, але не склалось. Наразі такий об’єкт під силу зрушити з місця тільки на державному рівні. Місто долучиться до цієї роботи, принаймні на рівні порад та всебічно можливої підтримки.

Джерело: yu.mk.ua

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости