Политика | 12 Сентября, 2019

Нардепи звернуться до Генпрокурора, щоб захистити фермерів

Свежие новости: Нардепи звернуться до Генпрокурора, щоб захистити фермерів

Народні депутати збиратимуть інформацію про рейдерські захоплення сільських господарств на території усієї України та займуться реальним захистом фермерів. Таку ініціативу сьогодні започаткував депутат фракції “Слуга Народу” у парламенті Дмитро Соломчук, пише “Агро-Центр”.

Протягом останніх років було відомо про сотні випадків, коли шляхом перереєстрації, або навіть і силовими методами, у фермерів відбирали господарства. Лобістські організації фермерів навіть організовували власні охоронні структури, щоб хоч якось захистити свою власність. Тему і раніше підіймали у парламенті, але далі дискусій це не заходило:

“Балаканиною займалися усі останні 4 роки, але у більшості випадків самі депутати були задіяні у цих схемах”, – заявив Дмитро Соломчук сьогодні на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Політик пропонує, щоб кожен депутат зібрав інформацію про факти рейдерства у своїх областях та передав у профільний комітет:

“Ми від аграрного комітету підготуємо звернення до генерального прокурора Руслана Рябошапка і обговоримо терміни, у які ці проблеми мають бути вирішені”, – запропонував Дмитро Соломчук.

Таку пропозицію підтримав комітет та голова комітету Микола Сольський.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты