Общество | 24 Марта, 2020

На Тернопільщині поліція шукає близько 500 осіб, які контактували з хворим на COVID-19 священником

Свежие новости: На Тернопільщині поліція шукає близько 500 осіб, які контактували з хворим на COVID-19 священником

У Тернопільській області у священнослужителя Олега Винникова виявили коронавірус, тепер поліція розшукує близько 500 осіб, які з ним контактували. Про це заявив в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає УНН.

"Я назву зараз одне прізвище - Олег Винников, це священнослужитель з Тернопільської області. Він 19 березня був госпіталізований, зараз знаходиться в реанімації Тернопільської міської лікарні. Я спеціально називаю прізвище. Ми підрахували в поліції, що за тиждень він контактував близько з 500 людьми, він був на церковних службах, він проводив похоронний обряд. І зараз ми шукаємо цих людей. Я називаю це прізвище - всі, хто контактував з Олегом Винниковим, будь ласка, залишайтеся вдома і телефонуйте вашим лікарям, якщо у вас з'явилися симтоми", - заявив Геращенко.

  • Читайте більше на нашому Telegram-каналі. Приєднатися до нього можна ТУТ

За його словами, на момент контакту з людьми священник не знав про свою хворобу.

"Ви могли заразитися, в цьому немає нічого ганебного. Він не знав, що хворий на той момент, коли спілкувався з вами. Я показую цими цифрами, що буде, якщо ми не зупинимо дію людей, які відносяться до цього несерйозно", - додав Геращенко.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости