Криминал | Первомайск, 9 Мая, 2024

На Миколаївщині СБУ затримала очільника підпільної організації "молода гвардія більшовиків-ленінців"

Свежие новости: На Миколаївщині СБУ затримала очільника підпільної організації

На Миколаївщині СБУ затримала очільника підпільної організації "молода гвардія більшовиків-ленінців", діяльність якої дистанційно координувала російська розвідка.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Миколаївській області та Миколаївська обласна прокуратура.

За завданням ворога він керував забороненим в Україні політичним об’єднанням і готував замовні публікації для підконтрольних кремлю міжнародних інформагентств.

"У такий спосіб агресор намагався дестабілізувати суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні та підірвати довіру до нашої держави з боку міжнародних партнерів", - йде мова у повідомленні.

За даними слідства, зловмисником виявився 25-річний мешканець міста Первомайська, який налагодив роботу цілої групи прихильників комуністичного руху. Свою діяльність він координував з представниками рф.

"Для конспірації учасники ворожого підпілля діяли окремо та підписували власні «твори» різними псевдонімами. У статтях не визнається незалежність України та заперечується легітимність української влади. Так, повномасштабне вторгнення називають "відповіддю" на ескалацію НАТО, а так звану СВО - спробою досягти "нового раунду переговорів із США-НАТО", - зазначили в СБУ.

За матеріалами справи, з лютого 2022 року було розміщено більше 10 пропагандистських публікацій. Після підготовки, редакції та перекладу тексти передавались для публікації на іноземному соціалістичному веб-сайті.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Він перебуває під вартою.

Заходи проводили співробітники СБУ в Миколаївській області спільно з Управлінням Департаменту захисту національної державності СБ України за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури.

 

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости