Спорт | Николаев, 13 Августа, 2019

Миколаївський спортсмен став чемпіоном світу з тхеквондо

Свежие новости: Миколаївський спортсмен став чемпіоном світу з тхеквондо

Юний спортсмен із Миколаєва завоював золоту медаль на Чемпіонаті світу з тхеквондо в Ташкенті (Узбекистан).

У суботу, 10 серпня, в завершальний день кадетського Чемпіонату світу з тхеквондо WT, який із 7 по 10 серпня 2019 року проводили в Ташкенті, миколаєвець Сімур Мірзоєв завоював золоту медаль у ваговій категорії до 57 кг.

- Сімур Мірзоєв успішно провів п'ять поєдинків, у тому числі фінальний, у якому з рахунком 21 : 8 переміг суперника з міста Тайбей (Тайвань). Чемпіон світу – це найвище досягнення спортсменів віком до 15 років. У цьому Чемпіонаті брали участь тхеквондисти 2005 - 2007 років народження зі всього світу. До складу збірної України з тхеквондо ввійшли 20 спортсменів із семи областей. Миколаїв, окрім Сімура Мірзоєва, представляла Олександра Лабузова (вагова категорія - до 44 кг). На жаль, у передостанній день Чемпіонату, Олександра з рахунком 26:28 програла бій суперниці з Узбекистану, - зазначив тренер спортсмена, Президент Миколаївської обласної федерації тхеквондо Григорій Хозяінов.

За підсумками Чемпіонату світу з тхеквондо WT серед кадетів, у командному заліку в чоловічих вагових категоріях збірна України завоювала третє місце з 53 країн.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости