Спорт | Николаев, 21 Августа, 2023

Миколаївські велосипедисти здобули нагороди на національних змаганнях

Свежие новости: Миколаївські велосипедисти здобули нагороди на національних змаганнях

Миколаївські спортсмени здобули низку медалей на командному чемпіонаті України з велосипедного спорту, що відбувся з 14 по 17 серпня у Білій Церкві.

Про це  повідомили  в управлінні у справах фізкультури та спорту Миколаївської міськради.

Відкритий чемпіонат України проходив у змішаних командних перегонах та перегонах критерій ІІ тур. Також було проведено Кубок України з олімпійських видів програм та Чемпіонат України з парних перегонів.

Миколаївські спортсмени здобули 9 нагород у різних видах змагань:

• Валерія Пушкар посіла 1 місце у змішаних командних перегонах на час 10 км та 1 місце у перегонах критерій ІІ тур;

• Вікторія Верлатова стала другою у парній гонці на час 25 км серед юніорок;

• Дмитро Качур посів 1 місце у груповій гонці 154 км. серед чоловіків;

• Ярослав Козаков завоював срібну нагороду Кубка України в індивідуальних перегонах на 25 км та бронзову медаль групових перегонів на 154 км на Чемпіонаті України;

• Руслан Корнієнко посів 2-е місце на Чемпіонаті України у груповій гонці на 154 км та 3-е місце Кубка України в індивідуальній гонці на 25 км;

• Також Ярослав Козаков та Руслан Корнієнко посіли 1-е місце у парних перегонах на 25 км на Чемпіонаті України.

Тренують спортсменів Олександр Садовський, Михайло Роздобудько, Василь Горбачук, Михайло Кравець, Юрій Агарков, Володимир Когут.