Спорт | Николаев, 16 Июля, 2023

Свежие новости: Миколаївська спортсменка зупинилась за крок від медалей чемпіонату світу з водних видів спорту

Українці Кирило Болюх та Ксенія Байло зупинилися за крок від п'єдесталу пошани в стрибках у воду на чемпіонаті світу-2023 з водних видів спорту.

На чемпіонаті у японському місті Фукуока Болюх та вихованка миколаївського спорту Байло посіли 4-те місце у фіналі синхронних стрибків із 10-метрової вишки, набравши 295,44 бала.

Переміг мікст-дует з Китаю (339,54), «срібло» та «бронзу» здобули представники Мексики (313,44) та Японії (305,34) відповідно.

А в змаганнях на метровому трампліні миколаївський стрибун в воду Данило Коновалов у фіналі посів 11-е місце. Всього в змаганнях брали участь 63 спортсмени, повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області. Це перший фінал українця у кар'єрі на дорослих чемпіонатах світу.