Спорт | Николаев, 10 Июля, 2023

Свежие новости: Миколаївська легкоатлетка Чумаченко виборола золото на турнірах у Фінляндії та Франції

Миколаївська спортсменка зі стрибків у висоту Юлія Чумаченко стала переможницею турнірів у Фінляндії та Франції.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

У Фінляндії на змаганнях «Joensuu Motonet GP» Юлія Чумаченко показала результат 1,85 метра і посіла перше місце, випередивши фінку Хету Туурі.

У Франції українка виграла на турнірі «Meeting International de Sotteville 2023», що проходив в рамках Світового легкоатлетичного континентального туру категорії «Silver». Юлія показала свій найкращий результат у поточному сезоні – 1,92 метра.