Общество | Николаев, 26 Мая, 2023

Миколаївці заборгували облтеплоенерго більше ₴280 мільйонів за теплопостачання

Свежие новости: Миколаївці заборгували облтеплоенерго більше ₴280 мільйонів за теплопостачання

Станом на кінець травня 2023 року борг миколаївців за послуги з постачання теплової енергії складає понад 282 мільйона гривень. З них: 96 мільйонів - борг за опалювальний період 2022-2023 рр, решта - борги минулих років.

Про це повідомляє ОКП "Миколаївобленерго".

На підприємстві зазначають, що оскільки оплати споживачів - єдине джерело доходу для підприємства, від розрахунків мешканців міста напряму залежить підготовка до наступного опалювального сезону. Кошти необхідні, насамперед, для розрахунків за енергоносії, закупівлю необхідних матеріалів та устаткування, ведення ремонтної кампанії тощо.

"Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб наступний опалювальний сезон в умовах війни почався вчасно та усі містяни були з теплом, проте нам надважливо, аби наші споживачі розраховувалися за отримані послуги, а підприємство й надалі якісно готувало мережі та устаткування до роботи у зимовий період. Тож закликаємо й надалі здійснювати посильні розрахунки", - зауважує директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов.

Відмічається, що підприємство пропонує споживачам на вигідних умовах укладання договору реструктуризації, аби не накопичувати борги за минулі опалювальні періоди. Детальніше про це за посиланням.

"Важливо! Починаючи з 6 травня 2023 року, державна виконавча служба знову має повноваження на винесення постанов про арешт коштів боржника, на підставі яких банки здійснюють блокування рахунків (платіжних карток) боржників, що мають виконавчі провадження за несплаченим боргом. Окрім цього, банки повинні повернути всі арешти, які були зняті на час дії воєнного стану", - додали на підприємстві.

Отримати консультацію фахівців відділу по роботі із заборгованістю можна:

+380992135950
+380504908960
почта: [email protected]

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости