Общество | Николаев, 31 Марта, 2024
Миколаївці вийшли на мирну акцію в підтримку українських військовополонених
У неділю, 31 березня, у Миколаєві пройшла акція в підтримку українських військовополонених та захисників, що зникли безвісти.
Про це повідомляє Південний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
«Захід організували на підтримку українських воїнів та цивільних громадян, що перебувають в російській неволі. До акції долучився й представник Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими», – йде мова у повідомленні.
Близько 50 мешканців міста, чиї рідні та знайомі незаконно утримуються в російських тюрмах, з плакатами закликали звільнити військовослужбовців та цивільних з російської неволі.
Читайте также
В Николаеве на Соборной искали незаконную рекламу
В Николаеве скважины смогут обеспечить только до 20% от необходимого городу объема воды, - мэр
24 березня: оперативна інформація щодо стану захворюваності на коронавірус
24 березня: оперативна інформація щодо стану захворюваності на коронавірус ... Читать дальше









