Политика | Снигиревка, 23 Сентября, 2022

Мешканці Снігурівки виступили проти проведення «референдуму» окупантів: «Наш край завжди був Україною. Був і буде»

Свежие новости: Мешканці Снігурівки виступили проти проведення «референдуму» окупантів: «Наш край завжди був Україною. Був і буде»

Жители тимчасово окупованої Снігурівки заявили, що вони проти проведення так званого «референдуму» за приєднання до російської федерації.

Місцеві жителі зібрались на протест і заявили, що Снігурівка, як і інші селища, знаходяться поблизу і теж наразі окуповані – це Україна. І ні до якої рф Україна приєднуватись не збирається.

— Ми – мешканці Снігурівки сьогодні зібралися на акцію протесту щодо незаконного проведення референдуму в місті Снігурівка та прилеглих селах. Снігурівський край завжди був Україною. Був і буде Україною. До Російської Федерації ми ніколи не хотіли і не будемо хотіти. Закликаємо жителів Снігурівки та прилеглих сел, тобто Снігурівської ОТГ, не йти на референдум та не брати участь в незаконному проведенні референдуму. Слава Україні! – сказала одна з протестувальниць.

Джерело

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты