Политика | Николаев, 19 Ноября, 2022

Мер Миколаєва спростував чутки про те, що він переїхав до Одеси

Свежие новости: Мер Миколаєва спростував чутки про те, що він переїхав до Одеси

Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич спростував чутки про те, нібито він переїхав до Одеси, покинувши рідне місто.

Про це він повідомив в інтерв'ю виданню НВ.

— Насправді я буваю в Одесі, бував кілька разів, і не в самій Одесі, а в Чорноморську, де перебував у вихідні. А весь час я був і їсти тут, не був навіть у відпустці, перебуваю в місті, ночую тут. Іноді їжджу до Києва, двічі був у Львові. Тут справа не в тому, хочу чи не хочу я комусь доводити, що я не в Одесі. Насамперед, поряд зі мною працюють люди, які дивляться на мене. І якщо вони розумітимуть, що я живу в Одесі, вони просто не віритимуть ні в мене, ні в місто. Їм буде зрозуміло, що теж треба звідси їхати. Але чим більше ти доводитимеш, що ти в Миколаєві, тим більше думатимуть, що ти в Одесі. Те саме про завод із вироблення плитки, якого в мене немає, але всі кажуть, що він є , – сказано в повідомленні.

Джерело

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты