Политика | 25 Февраля, 2020

Корнієнко розповів про інститут префектів у законопроекті про децентралізацію

Свежие новости: Корнієнко розповів про інститут префектів у законопроекті про децентралізацію Корнієнко розповів про інститут префектів у законопроекті про децентралізацію

Префекти, запровадження інституту яких передбачається законопроектом про децентралізацію, не обов’язково є наглядом, який негативно сприймається в українському суспільстві, це може бути й комунікація між державними органами влади та місцевими громадами. Про це заявив голова партії "Слуга народу", перший заступник голови однойменної парламентської фракції Олександр Корнієнко під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

"Префект – це одна із запропонованих моделей, тут важливо розуміти, що за цим терміном стоїть. Він по всьому світі по різному реалізований, десь він ледь не на пів воєнний… десь він радить, десь він зупиняє. Тут головне знайти унікальний для України рецепт, яким він буде працювати в Україні…" - відзначив Корнієнко.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Він зауважив, що в Україні люди "вільні самі по собі, і будь-який нагляд вже апріорі сприймається як щось негативне, і така іде думка в народі, що за нами будуть наглядати". "Нагляд може реалізуватися у формі листувань, порад… Перфект з боку держави може додати певної взаємодії з місцевим самоврядуванням і з громадою, що теж важливо. Одна із наших ідей - дати префекту можливості для першочергового отримання рішень місцевих рад, мерів для подальшої комунікації. Він нічого не зупиняє, він ні на що не впливає", - вказав Корнієнко.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости