Политика | Николаев, 16 Сентября, 2023

Корейська компанія Hyundai надасть будівельне обладнання Миколаївській ОВА

Свежие новости: Корейська компанія Hyundai надасть будівельне обладнання Миколаївській ОВА

Міжнародна корейська компанія Hyundai надасть будівельне обладнання Миколаївській ОВА.

Відповідний меморандум про співпрацю підписав голова Миколаївської ОВА Віталій Кім з делегацією Республіки Корея, повідомили в пресслужбі Міністерства відновлення України. 

Зазначається, що візитом до Києва прибула делегація Республіки Корея для проведення переговорів про поглиблення співпраці у сфері відновлення. Під час спільного Форуму співпраці у реконструкції Україна та Корея домовилися про розробку проєктів з відновлення інфраструктури із залученням корейського досвіду високих технологій та інвестицій корейського бізнесу.

Корейську делегацію очолив Міністр земель, інфраструктури та транспорту Республіки Корея Вон Хі-рьонг. Серед представників бізнесу були присутні очільники Samsung, Hyundai, Hanwha Solutions, Yooshin та Posco. Також Україна та Корея підписали меморандуми про співпрацю за різними напрямками.

 
 
  • Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України – Корейська корпорація з інфраструктури та розвитку міст (KIND) у якому затверджується намір Корейської корпорації з інфраструктури та розвитку міст за кордоном співпрацювати
  • Миколаївська ОВА – HD Hyundai Construction Equipment за яким Hyundai надасть будівельне обладнання Миколаївській ОВА
  • Ощадбанк – Корейська корпорація з інфраструктури та розвитку міст за кордоном (KIND) у якому затверджується намір Корейської корпорації з закордонного розвитку міст співпрацювати з українським Ощадбанком

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости