Криминал | 18 Сентября, 2022

Коломойського обшукали у справі «Укрнафти»

Свежие новости: Коломойського обшукали у справі «Укрнафти»

У Ігоря Коломойського детективами НАБУ було проведено обшук, під час якого вилучено документи, гаджет, а також завантажено його вміст.

Обшук стосувався справи про заволодіння майном та коштами компанії «Укрнафта» майже на 13 млрд грн у цінах 2015 року.

За словами свідків, представники слідства відвідали олігарха о п'ятій ранку за місцем його проживання на курорті Буковель.

Джерела видання у НАБУ факт обшуку підтвердили. При цьому наголосили, що це чи не вперше на їхній пам'яті був обшук, про який нікого не попереджали.

За інформацією видання ,  Ігор Коломойський поки не проходить у цій справі як обвинувачений, підозра йому не оголошувалась. Але він є співвласником «Укрнафти», де днями прокурорами САП та детективами НАБУ були оголошені підозри у фінансових махінаціях:
- колишньому голові правління «Укрнафти»,
- колишній заступниці керівника управління з продажу нафти, газу та продуктів нафти та газопереробки «Укрнафти»,
- колишній керівник відділу контролю за обліком та постачанням нафти та нафтопродуктів ПАТ «Укрнафти»,
– колишнім директорам п'яти комерційних підприємств (одного з них затримали).

Справа була відкрита за статтею про «заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовцем своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах».

Ще 2019-го підозри щодо неї були готові, втім, екс-керівник САП Назар Холодницький не наважився їх підписати. Новому керівнику САП Олександру Клименку сміливості вистачило.

Нагадаємо, принаймні на момент махінації Ігор Коломойський, разом із Геннадієм Боголюбовим та Ігорем Палицею, володіли 40% компанії «Укрнафта», решта належала державі в особі НАК «Нафтогаз». Керівництво НАК неодноразово стверджувало, що з 2015 року повністю контролює компанію, але її операційні результати, ні ринкові джерела ніколи не підтверджували цих сміливих заяв.

Водночас, як уточнили у прес-службі Ігоря Палиці, на сьогоднішній день він більше не має відношення до "Укрнафти" і безпосередньо нею не володів.

Джерело

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты