Политика | Николаев, 3 Января, 2018

Казакова доручила провести термінове засідання комісії з питань ТЕБ та НС щодо епідемічної ситуації у Миколаєві

Свежие новости: Казакова доручила провести термінове засідання комісії з питань ТЕБ та НС щодо епідемічної ситуації у Миколаєві

У середу, 3 січня, на адресу в.о.міського голови-секретаря міської ради Тетяни Казакової надійшов лист від в.о. директора ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Володимира Клочка, у якому повідомляється про погіршення епідемічної ситуації щодо вірусного гепатиту А серед мешканців Миколаєва.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення міської ради.

Так, Володимир Клочко інформує, що станом на 3 січня зареєстровано 35 випадків захворювання, переважно у Заводському (30 випадків) та Інгульському (5 випадків) районах.

За даними епідрозслідування встановлено, що особи, які захворіли, вживали доочищену воду з пунктів розливу ТМ «Чиста вода».

Керівник ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» просить скликати термінове засідання комісії з питань ТЕБ та НС м. Миколаєва з метою локалізації та ліквідації випадків захворювання на вірусний гепатит А.

За дорученням в.о.міського голови-секретаря міської ради Тетяни Казакової позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС відбудеться сьогодні, 3 січня, о 15:00. 

 

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости