Экономика | 24 Января, 2020

Кабмін планує залучити 26 млн євро допомоги ЄС для проведення земельної реформи

Свежие новости: Кабмін планує залучити 26 млн євро допомоги ЄС для проведення земельної реформи

Кабінет міністрів України планує залучити 26 млн євро допомоги Європейського союзу для проведення земельної реформи, зокрема, для покращення прозорого управління сільськогосподарськими ресурсами. Про це повідомляє УНН із посиланням на Telegram Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

"Уряд планує залучити 26 млн євро допомоги ЄС для покращення прозорого управління с/г ресурсами та проведення земельної реформи. Схвалили проект Угоди про фінансування заходу "Підтримка ЄС для розвитку сільського господарства та малих фермерських господарств в Україні", - написав Гончарук.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

За його словами, у разі підписання Угоди планується допомога Україні за такими напрямками, як інституційна та секторальна реформа в сільському господарстві та сільській місцевості, підтримка малих фермерських господарств та підтримка земельної реформи.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты