Политика | Николаев, 13 Сентября, 2018

Губернатор призвал местные власти вовремя реагировать на несанкционированные свалки

Свежие новости: Губернатор призвал местные власти вовремя реагировать на несанкционированные свалки

Ответственные лица должны не закрывать глаза на несанкционированные свалки и ситуацию с благоустройством на подотчетных территориях, а результативно реагировать и наводить порядок.

Об этом заявил председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко, подчеркивая, что это ответственность власти на местах.

До мене, як до голови Миколаївської обласної державної адміністрації постійно надходять звернення через «Гарячу лінію», соціальні мережі від жителів області, які просять посприяти в наведенні ладу із несанкціонованими смітниками, благоустроєм територій, налагодженню роботи комунальних служб у містах та селищах. Розумію, що це питання більше належить до компетенції органів місцевого самоврядування, але іноді стояти осторонь вже не виходить, бо коли місцеві жителі звертаються з цієї проблематики до обласної влади – це сигнал, що на місцях їх не чують. Саме тому вимушений втручатися в межах своїх повноважень і допомагати, - сказал руководитель области.

В качестве примера глава облгосадминистрации привел случай, когда после обращения к нему местной жительницы Первомайска, сотрудникам жилищно-коммунального хозяйства понадобилась всего сутки, чтобы убрать мусор по дороге в детский сад, который долгий период времени вообще не вывозили.

Вважаю, що за виявленим фактом невиконання посадовими особами свого службового обов’язку потрібно проводити перевірки та приймати відповідні рішення. Місцева влада здатна і повинна виконувати свою роботу, в тому числі і цю, але чомусь не завжди виконує і чекає незрозуміло чого. Можливо, щоб голова ОДА звернув на це увагу? Чомусь вже наступного дня після мого втручання швидко знайшлася і техніка, і сили, і бажання, щоб все поприбирати. Але так не повинно бути, адже злагоджену роботу комунальних служб має організовувати безпосередньо місцева влада, - подчеркнул Алексей Савченко.

Уже некоторое время к председателю ОГА поступают жалобы от жителей Николаева, которые жалуются на мусор в зеленых зонах города, в том числе по Херсонскому шоссе.

- Переконаний, що відповідальні особи з місцевої влади не будуть чекати, а зроблять те, що повинні роботи. Всі важелі для вирішення подібних проблем у ваших руках, тим паче, іх вирішення не потребує суттєвих фінансових витрат. Чекати, що жителі будуть звертатися на мою «Гарячу лінію» або до мене особисто – це не той шлях, - резюмировал Алексей Юрьевич.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости