Политика | Николаев, 26 Апреля, 2019

Губернатор: "Николаевщина продвинулась в вопросах предоставления админуслуг"

Свежие новости: Губернатор:

Председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко рассказал, что за последние 2,5 года наша область значительно продвинулась в предоставлению административных услуг населению.

Такое мнение он выразил на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук».

«За останні два з половиною роки Миколаївщина значно просунулася у питанні надання адміністративних послуг, і за цим показником продовжує знаходитися серед лідерів в країні.

❗️На сьогодні ЦНАПи Миколаївщини, які працюють у всіх районах і містах обласного підпорядкування, надають 185 видів адміністративних послуг.

Більше того, розуміючи важливість наближення такого сервісу на місця, ми пішли далі.

☑️Вже у 4х ОТГ у нас відкриті ЦНАПи.

❗️Минулого року Миколаївська область стала першим регіоном України, де завдяки позиції команди Миколаївської облдержадміністрації було створено центр обробки та збереження даних (дата-центр), який відповідає усім сучасним нормам та стандартам.

❗️Крім того, Миколаївська область є однією з чотирьох областей в Україні, що запровадили єдиний документообіг між центрами надання адміністративних послуг та суб’єктами надання послуг.

❗️Завдяки ресурсу, який з’явився в процесі реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петро Порошенко, наші громади почали розробляти власні генеральні плани, що значно полегшує можливість отримання документів під будівництво і робить такі громади більш інвестиційно привабливими», - написал глава ОГА.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости