Происшествия | Первомайск, 24 Января, 2020

ФОТО: В Первомайске «дровосеки» срубили 40 здоровых многолетних дубов

Свежие новости: ФОТО: В Первомайске «дровосеки» срубили 40 здоровых многолетних дубов В Первомайске «дровосеки» срубили 40 здоровых многолетних дубов

В селе Лысая Гора Первомайского района Николаевской области неизвестные вырубили 40 здоровых деревьев.

Об этом на своей странице в социальной сети «Фейсбук» сообщил депутат Николаевского областного совета Михаил Талпа.

40 абсолютно здоровых многолетних дубов были вырублены в лесополосе. Депутат по данному факту обратился в правоохранительные органы.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

«Олександр Стаднік, Ви проводили нараду по цій темі, а через два тижні маємо такі факти, і це не на дрова для опалення осель,- це промислово вибіркова вирубка, це бізнес, як гадаєте хто кришує? Хто в темі?

Цим дубам більше років ніж Вам і мені разом. Олександр Анохін, на півночі області це налагоджено в промислових маштабах.

Лише завдяки активістам, не вперше упіймані виконавці і техніка, але через деякий час питання закриті і техніка працює. Прошу цього разу взяти під особистий контроль цю справу та довести до вироків. Суспільство чекає змін та справедливості», - написал Талпа.

Источник: novosti-n.org

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты