Общество | Николаев, 11 Февраля, 2020

ФОТО: На щорічних навчально-тренувальних зборах правоохоронці Миколаївщини удосконалюватимуть професійні уміння та навички

Свежие новости: ФОТО: На щорічних навчально-тренувальних зборах правоохоронці Миколаївщини удосконалюватимуть професійні уміння та навички

З 10 лютого на базі Тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Миколаївській області розпочалися навчально-тренувальні збори з поліцейськими територіальних відділів та відділень поліції області.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.

Відповідно до Положення про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України кожен співробітник впродовж поточного року повинен відвідати навчально-тренувальні тижневі збори, які спрямовані на закріплення та оновлення необхідних знань, умінь та навичок працівника поліції з урахуванням специфіки та профілю його службової діяльності.

Впродовж зазначеного періоду удосконалювати уміння та навички поліцейським з вогневої, тактичної та фізичної підготовок допомагатимуть працівники інструкторського складу Тренінгового центру разом із працівниками підрозділу професійного навчання, а також інструктори з особистої безпеки центру, які успішно закінчили курси підвищення кваліфікації за канадською методикою навчання.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

У ході проведення інструктажу та стройового огляду правоохоронців старший інспектор відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Миколаївській області майор поліції Юрій Тимченко наголосив на важливості підвищення кваліфікаційного рівня кожного співробітника. А також зазначив, що після завершення зборів, підрозділом кадрового забезпечення буде зроблено відповідні відмітки у картках обліку поліцейських про проходження ними навчань.

Також присутнім довели розпорядок дня та умови перебування на території центру, після чого поліцейські відправились до навчальних класів.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты