Общество | Южноукраинск, 26 Марта, 2020

Допомога найуразливішим: Южноукраїнський одиноких пенсіонерів навідали соцпрацівники

Свежие новости: Допомога найуразливішим: Южноукраїнський одиноких пенсіонерів навідали соцпрацівники

В нинішніх умовах карантину найбільшої уваги потребують люди похилого віку. Встановлено, що найбільш вразливими до зараження на коронавірус є літні люди. В Україні перша смерть від COVID-19 зафіксована саме у 71-річної жінки. Організм людини «золотого віку» вразливий до інфекцій через ослаблену з віком імунну систему.

З метою надання допомоги громадянам похилиго віку нашого міста та запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед них, працівниками Южноукраїнської поліції та департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради було розвезено хлібні вироби серед одиноких та одиноко проживаючих пенсіонерів.

Про це повідомили у прес-службі Южноукраїнського виконкому.

Такий захід було проведено за підтримки підприємця, який благодійно надав хлібні вироби для роздачі серед найуразливіших громадян міста Южноукраїнська.

 • Читайте більше на нашому Telegram-каналі. Приєднатися до нього можна ТУТ

Як потурбуватися про літніх людей:

Наразі найефективнішим методом захисту літніх людей є їхня ізоляція. 

 1. Просимо: не залишайте рідних без спілкування, підтримуйте їх емоційний стан, щоб вони не відчували себе пригніченими через самотність;
 2. Перевірте наявність необхідних лікарських засобів,
 3. Створіть запаси необхідних речей, процес закупівлі візьміть на себе, оскільки літнім людям зараз краще уникати масових скупчень людей;
 4. Створіть базу важливих контактних телефонів;
 5. Можна одразу придбати раціон на тиждень, щоб обмежити зустрічі під час карантину;
 6. Знайдіть людину, яка зможе замінити вас у випадку відсутності;
 7. Поговоріть про засоби захисту та важливість особистої гігієни;
 8. Якщо людям похилого віку - одиноким, хворим, немічним потрібна допомога в купівлі продуктів, ліків - телефонуйте 5-55-37 (комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська», 5-82-30 (Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради).
 9. Не ставитися до карантину легковажно, не нехтувати встановленими протиепідемічними правилами та засобами індивідуального захисту. Залишайтеся вдома. Самоізоляція є найефективнішим способом убезпечити себе.

Закликаємо торговельні мережі не залишатися осторонь та організувати служби доставки за телефонним замовленням. До такої важливої роботи можуть приєднатися і громадські організації та всі небайдужі люди! Не забуваймо, що поруч є ті, хто потребує нашої підтримки! Купуючи собі речі, прихопимо списочок від літніх сусідів! Дбаймо про фізичне і психологічне здоров’я літніх людей!

Наш депутат

 • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты