Политика | 5 Апреля, 2019

Действующий и бывший губернаторы Николаевщины вместе с нардепом «потроллили» Зеленского

Свежие новости: Действующий и бывший губернаторы Николаевщины вместе с нардепом «потроллили» Зеленского

Председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко и народный депутат Украины, избранный на Николаевщине, Борис Козырь одели на себя футболки с надписью: «Стадион, так стадион».

Фотографию, на которой Алексей Савченко и Борис Козырь одеты в футболки, которыми они хотели поддержать действующего Президента Украины Петра Порошенко и потроллить кандидата на пост Президента Владимира Зеленского.

На снимке Савченко и Козырь в компании экс-главы Николаевской облгосадминистрации Вадима Мерикова, который в отличие от них, одет в простую рубашку.

На футболках власть имущих изображены портреты Петра Порошенко и Владимира Зеленского, а по центру надпись: «Стадион, так стадион». Как известно, эту фразу сказал Порошенко, отвечая на приглашение Зеленского принять участие в дебатах на самом большом стадионе нашей страны.

«СТАДІОН, ТАК СТАДІОН!» - Миколаївщина готова!

Такі розрекламовані дебати, я переконаний, з радістю готові будуть прийняти не тільки стадіони, які є в місті Миколаєві, а й майданчики у наших ОТГ. Там можна буде одразу побачити і те, що здобули наші громади завдяки реформі децентралізації. ;)

За останні роки там почало з’являтися те, про що громади раніше і мріяти не могли. Відбудовуються спортивні об’єкти, амбулаторії, школи, дитячі садки та багато іншого.

У 2018 році на території Миколаївської області було збудовано 14 футбольних полів зі штучним покриттям. Спортивні майданчики побудовано в 6 об’єднаних територіальних громадах - Баштанській, Коблівській, Галицинівській, Мостівській, Нечаянській, Чорноморській), в 5 районах – Вітовському, Кривоозерському, Братському, Казанківському, Березнегуватському (6 футбольних полів) та Вознесенську (2 футбольних поля).

На 2019 рік ми розробили власну обласну програму, за якою плануємо будувати спортивні майданчики по всій області, і заклали на її виконання значні кошти – 50 млн грн», - подписал фото Алексей Савченко на своей публичной странице в соцсети «Фейсбук».

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости